یاداشتی بر یک یاداشت / خبرنگاران آگاه و با رسالت ، وجدان بیدار جامعه اندچرا باید آنها را خفه کرد و صدای آنها را برید ؟

خبرنگاران آگاه و با رسالت ، وجدان بیدار جامعه اند . آنها را باید ستود و به آنها در رسالت حرفه ای و اجتماعی کمک کرد.
چرا باید آنها را خفه کرد و صدای آنها را برید ؟
مگر آنها غیر از انعکاس درد و خواسته مردم چه می خواهند؟
بایکوت آنها چه سودی دارد؟
بیاییم کار و فعالیت آنها را بیهوده جلوه ندهیم . اگر کار آنها بیهوده است چرا اینقدر از آنها انتظار داریم !!

سرتیپ عبدالهی فرمانده قرارگاه خاتم : قرارداد بخش نخست سد تنگ گاوشمار به امضا رسید

 فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) از امضای قرارداد بخش نخست سد معشوره ( گاوشمار) دلفان خبرداد سردار سرتیپ’ عبادالله عبدالهی در گفت و گو با ایرنا افزود : این قرارداد مربوط به زیرساخت هایی است که توسط قرارگاه خاتم الانبیاء در این پروژه در حال انجام است. به گفته وی، احداث راه های دسترسی […]

نقش دلاور مردان دلفانی دردفاع مقدس / بچه ها با غیرت نورآبادی بجنگید

آقایان مسئول شما را به خدا قسم می دهیم دست از گروه گرایی و طایفه گرایی بردارید. تمام مردم دلفان را یکسان ببینید و حداقل به شعارهای تئوریسین های بزرگ خودتان عمل کنیدکه همواره با بهانه شهروند درجه یک و دو انتقاد می کنند ؟!! پس آقایان هم طایفه گان خود را شهروند درجه یک و دیگران را شهروند درجه دو تصور نکنید.

گزارش اولیه گروه تحقیق در موردچشمه آبگرم دلفان امیدوار کننده است/ تاسف بار است که عالیجنابی بخواهد زحمات استانداررادررابطه با چشمه آبگرم بنام خود ثبت کند ؟!!

اختصاصي كاسي

به گزارش کاسی : تاسف بار است که عالیجنابی بخواهد زحمات نقش آفرین اصلی این سفر را نادیده بگیر و آنرا بنام خود ثبت کند . مگر دوستان اعتقاد نداشتند ” خبر مهم نیست واقعیت مهم است ” ؟!!

دوستان عا لیجناب !! نادیده گرفتن زحمات نماینده عالی دولت درلرستان که انگار دلفان زادگاه اوست و حساسیت ویژه ای نسبت به مردم منطقه دارند کارشایسته ای نیست .

زحمت تحقیق و پرسش بخودتون بدهید که کدام استاندار گذشته این چنین برای دلفان دل می سوزاند و ما با اقدامات خود بجای سپاس از وی زحمات اورانادیده بگیریم و دستور و اقدامات اورا بنام خود ثبت کنیم ؟!!!