کد خبر : 34897
تاریخ انتشار : ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۱

انسان دوستی دلفانیان. سردی زمستان را گرما بخشید/کمپین رهایی “مهدیه” او را به منزل بازگرداند

علی گودرزی با هدف کمک به مهدیه دختر زندانی در بند که در دوسال پیش با مجروح نمودن یک پسر جوان امروز در پشت میله های زندان گرفتار آمده است . شرایط سخت زندان آنهم برای یک دختر جوان که اورا دچار بیماری نموده و عدم توان تامین دیه بیش از ۵۷ میلیونی حال و […]

1

علی گودرزی

با هدف کمک به مهدیه دختر زندانی در بند که در دوسال پیش با مجروح نمودن یک پسر جوان امروز در پشت میله های زندان گرفتار آمده است .

شرایط سخت زندان آنهم برای یک دختر جوان که اورا دچار بیماری نموده و عدم توان تامین دیه بیش از ۵۷ میلیونی حال و روز مهدیه تیره و تار نموده است .

با رسانه ای شدن موضوع جمعی از جوانان دلفانی با یک اقدام ابتکاری و کم نظیر در شبکه های اجتماعی کاری کردند کارستان که با استقبا ل خارج از انتظار دلفانیان همراه بود ***مشارکت گسترده دلفانیان و کولاک آنان برگ زرینی برافتخار مردم دلفان در حس کمک به انسان دربند و نوع دوستی افزوده شد .استفبال دلفانیان دراین اقدام به حدی غرور آفرین بود که کمپن راس ساعت ۱۰ شب هشتم دی در یک کانال تلگرامی استارت خورد و در کمتر ۴۸ ساعت مبلغ ۶۰ میلیون تومان جمع آوری شد.

 درحالی که مدیران کمپن فرصت یک ماهه را برای تامین مبلغ پیش بینی کرده بودند مبلغ در کمتر از ۴۸ ساعت جمع آوری شد

***با مهرورزی دلفانیان دیه مهدیه تامین شد امیدواریم دولتمردان بخصوص  وزیر بهداشت و استاندار لرستان که مشکل دیگر دختر مظلوم دلفانی را برای درمان حل نمودند این بارنیز به کمک مهدیه بیایند و نسبت به تامین هزینه درمان مهدیه اقدام نمایند تا شاهد بسته شدن پرودنده مهدیه باشیم.

***افدام جمعی از جوانان دلفانی درراه اندازی این کمپن تحسین برانگیز است و به آنان دست مریزاد میگوییم آنان با راه اندازی موسسه خدمات رسانی به محرومین روستایی و شناسایی سه هزار و ۲۰۰ نفر از نیازمندان قصد دارند اقدام نیک خود را ادامه دهند که امیدواریم شاهد اقدامات نیک و مشابه ای چون کمپن رهایی مهدیه باشیم

*** مهدیه که چند سالی را در زندان سپری می کند خود امروز بطور قطع اضعان دارد که با وجود دستگاههای قانونی بایستی متخلف و مزاحمخود را به قانون می سپرد نه اینکه خود راسا و بصورت عملی وارد میشد. اقدام مهدیه هرچند در پاسخ به به ایجاد مزاحمت شدید بوده اما نبایستی به  استفاده از سلاح سرد ختم می شد. این اقدام درس عبرتی است برای دیگران که دستگاههای مسؤل که فرد مجرم رابایستی قانون سپرد. ***نبایستی این اقدام به یک سنت تبدیل شود  مگرفلسفه وجود دستگاههای قضایی و انتظامی رسیدگی به اینگونه موارد نیست؟!

***مهدیه بیش از دوسال است که دوران طلایی عمر  خود را در زندان سپری کرده است وهرچند در دفاع از ناموس عزت و شرافتمندی به ناچار مجبور به مجروح نمودن طرف نمود ه است  اما باید قبول کرد با اقدام قانونی می توانست به این حال و روز گرفتار نشود

****دلفانیان مظلومیت و نیازمندی مهدیه را درک کردند و با وجود اقدام غیرقانونی او بازهم عاشقانه و با تمام وجود به یاریش شتافندند و وقتی فریاد کمک خواهی اورا شنیدند در کمتر از ۴۸ساعت به ندای کمک او پاسخ دادند.

***به هرروی مهدیه امروز بر وجود چنین همشهریانی بر خود می بالد و اشک شوق داردو برداشتن چنین برادران پدران و خواهرانی فخر میفروشد اما خواهر گرامی اقدامتان قانونی نبود و خودتان تاوان آنرا دادید اما برادرنت بازهم به فریادت آمدند.

***اقدام جوانان نوع دوست دلفانی را در راه اندازی کمپن ارج می نهیم و امیدواریم با توجه به وجودبرخی موارد مشابه نیازمندی چو ن به زندان ماندن به سبب یک میلیون تومان محتاج ماندن برخی نیازمندان به یک قرص نان بخصوص در مناطق میربگ جنوبی بیماران دردمند محتاج هزینه و …..شاهد تدوام این کمپن باشیم

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :

پاتوق سرگرمی