کد خبر : 34802
تاریخ انتشار : ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۳

امام جمعه نورآباد: امکانات دانشگاهای دلفان در شان دانشجویان نیست

خرم آباد – ایرنا – امام جمعه نورآباد گفت: امکانات مراکز آموزش عالی در دلفان در شان دانشجویان این شهرستان نیست. به گزارش ایرنا حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد روز در آئین گرامیداشت روز دانشجو که در سالن ارشاد نورآباد بر گزارشد افزود: در گذشته نسبت به شهرستان دلفان کم لطفی های شده اکه […]

خرم آباد – ایرنا – امام جمعه نورآباد گفت: امکانات مراکز آموزش عالی در دلفان در شان دانشجویان این شهرستان نیست.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد روز در آئین گرامیداشت روز دانشجو که در سالن ارشاد نورآباد بر گزارشد افزود: در گذشته نسبت به شهرستان دلفان کم لطفی های شده اکه امیدواریم مسئولان نسبت به رفع تبعیض های گذشته و حل مشکلات این شهرستان اقدام کنند.
فرماندار دلفان نیز در این آیین با بیان اینکه فضا و امکانات موجود مرکز آموزش عالی این شهرستان زیبنده دانشجویان نیست ضعف زیر ساخت ها در گذشته را عامل این مشکلات عنوان کردو گفت: هر آنچه در توان داشته ایم برای حل مشکلات دانشجویان در مکاتبات با مسئولان استانی انجام داده ایم.
جعفر طولابی به انتخاب دلفان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی در استان و کشور اشاره کرد و گفت : یکی از طرح های زیر بنایی که در قالب اقتصاد مقاومتی پیش بینی شده توسعه مراکز علمی و دانشگاهی در منطقه است که امیدواریم امکانات متناسب با شان و منزلت دانشجویان عزیز فراهم نمائیم.
در این مراسم یک استاد و یک دانشجو به بیان دیدگاههای و مشکلات دانشجویان مرکز آموزش عالی دلفان پرداختند.
در پایان این مراسم با اهداء هدایایی از دانشجویان بر تر مرکز آموزش عالی دلفان تجلیل شد.
۷۲۷۰/۶۰۶۰

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :

پاتوق سرگرمی