کد خبر : 34799
تاریخ انتشار : ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۹

بهره مندی ۱۱۰ روستای دلفان از گاز طبیعی

فرماندار شهرستان دلفان گفت: ۱۱۰ روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند. به گزارش ایرنا جعفر طولابی  درهمایش دهیاران بخش مرکزی که سالن جلسات بخشداری برگزار شد افزود: گازرسانی به ۴۰ روستای دیگر در این شهرستان در دست اجرا است وعملیات گازرسانی ۷۰ روستای نیز به پیمانکاران جهت طراحی و اجراء واگذار […]

فرماندار شهرستان دلفان گفت: ۱۱۰ روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

به گزارش ایرنا جعفر طولابی  درهمایش دهیاران بخش مرکزی که سالن جلسات بخشداری برگزار شد افزود: گازرسانی به ۴۰ روستای دیگر در این شهرستان در دست اجرا است وعملیات گازرسانی ۷۰ روستای نیز به پیمانکاران جهت طراحی و اجراء واگذار شده است.
به گفته وی با بهره برداری از طرح های در دست اجراء تعداد روستاهای بهره مند از نعمت گاز طبیعی به تعداد ۲۲۰ روستا افزایش خواهد یافت.
وی اظهار داشت: به همت دولت تدبیر و امید اقدامات قابل توجهی در روستاهای شهرستان دلفان در حوزه های گازرسانی.،آب رسانی، برق رسانی روستایی صورت گرفته است.
فرماندار دلفان با تاکید بر نظارت بیشتر دهیاران برساخت ساز وسازها روستا افزود: دهیاران در راستای ارتقا فرهنگ کار و تلاش در روستاها و فرهنگ سازی نقش مهمی می توانند داشتن باشند.
در این جلسه تعدادی از دهیاران به نمایندگی از سایرین مسائل و مشکلات دهیاران و حوزه روستایی از جمله طرحهای هادی، روشنایی معابر ،پوشش اینترنتی، آب شرب، گازرسانی وسوخت مطرح گردید.

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :

پاتوق سرگرمی