کد خبر : 34785
تاریخ انتشار : ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۹

بیش از دوهزاردانشجوودانش آموزازخدمات فرهنگی کمیته امداد دلفان بهره مندند

 مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دلفان گفت :۲هزارو ۲۵ دانشجو و دانش آموز از خدمات فرهنگی کمیته امداد امام (ره) این شهرستان بهره مند هستند. مراد کاکایی در گفت و گو با ایرنا افزود: از این تعداد هزار و ۷۲۵ دانش آموز و ۳۰۰ دانشجو هستند که از خدمات فرهنگی این نهاد در سال […]

 مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دلفان گفت :۲هزارو ۲۵ دانشجو و دانش آموز از خدمات فرهنگی کمیته امداد امام (ره) این شهرستان بهره مند هستند.

مراد کاکایی در گفت و گو با ایرنا افزود: از این تعداد هزار و ۷۲۵ دانش آموز و ۳۰۰ دانشجو هستند که از خدمات فرهنگی این نهاد در سال تحصیلی جاری بهره مند شده اند.
به گفته وی ، کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دلفان مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال به صورت وام تحصیلی به ۲۰ نفر از دانشجویان زیرپوشش این نهاد پرداخت کرده است .
وی اظهار داشت : این نهاد با هدف افزایش آگاهی خانواده ها اقدام به برگزاری کلاس های آموزش خانواده نموده و در این راستا هزار و ۵۶۹ نفر در این کلاسها شرکت کرده اند .
کاکایی بیان داشت: همچنین کارشناسان کمیته امداد شهرستان دلفان به ۹۹۵ نفر از مددجویان زیرپوشش این نهاد خدمات مشاورزه ای در زمینه های مختلف ارائه کرده است .

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :

پاتوق سرگرمی