کد خبر : 34772
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۸

تجهیز پاسگاههای بازرسی دلفان ضروری است

 فرماندار شهرستان دلفان گفت: تجهیز پاسگاههای ایست و بازرسی این شهرستان به نیرو و تجهیزات مورد نیاز ضروری است . به گزارش ایرنا ، جعفر طولابی  در جلسه کارگروه مبارزه با قاچاق کالا و ارز که در فرمانداری شهرستان دلفان برگزار شد افزود: این شهرستان با توجه به موقعیت ارتباطی آن در میان سه استان […]

 فرماندار شهرستان دلفان گفت: تجهیز پاسگاههای ایست و بازرسی این شهرستان به نیرو و تجهیزات مورد نیاز ضروری است .

به گزارش ایرنا ، جعفر طولابی  در جلسه کارگروه مبارزه با قاچاق کالا و ارز که در فرمانداری شهرستان دلفان برگزار شد افزود: این شهرستان با توجه به موقعیت ارتباطی آن در میان سه استان ، لرستان ، کرمانشاه و همدان واقع شده است که این موضوع اهمیت ارتباطی منطقه را به خوبی نشان می دهد .
وی بیان داشت : شهرستان دلفان در نزدیکی استانهای غربی واقع شده که محور ارتباطی کرمانشاه به خرم آباد از مبادی ورود کالای قاچاق محسوب می شود که بایستی برای پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا توجه ویژه ای به این منطقه شود .
طولابی ، با قدردانی از تلاش های ماموران پاسگاه ایست بازرسی گشور گفت : نیروی انتظامی با تمام توان فعالیت های چشمگیری در زمینه کشف کالای قاچاق انجام داده است لذا برای تقویت این پاسگاه توجه ویژه مسئولین را با توجه به موقعیت ارتباطی آن ضروری است .
وی ، با تاکید بر فرهنگ سازی برای استفاده از کالاهای ساخت داخل کشور اظهار داشت : مدیران واحدهای تولیدی بایستی تمام توان خود را برای بهبود کالاهای تولیدی خود به کار گیرند تا مردم ترغیب به استفاده از کالاهای ساخت داخل شوند .

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :

پاتوق سرگرمی