کد خبر : 34766
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۴

۶۰ برنامه فرهنگی به مناسبت هفته بسیج در دلفان اجرا می شود

خرم آباد – ایرنا – فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دلفان گفت: ۶۰ برنامه فرهنگی، سیاسی و عمرانی به مناسبت هفته بسیج در شهرستان دلفان اجرا می شود. سرهنگ علی دالوند روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا مهمترین این برنامه ها را بهره برداری از ۴۸ طرح اقتصاد مقاومتی، هشت طرح محرومیت زدایی […]

خرم آباد – ایرنا – فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دلفان گفت: ۶۰ برنامه فرهنگی، سیاسی و عمرانی به مناسبت هفته بسیج در شهرستان دلفان اجرا می شود.

سرهنگ علی دالوند روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا مهمترین این برنامه ها را بهره برداری از ۴۸ طرح اقتصاد مقاومتی، هشت طرح محرومیت زدایی و برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در شهرستان دلفان اعلام کرد و افزود: در روز پنجم آذرماه سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام (ره) مبنی بر تاسیس نهاد مقدس بسیج، اجمتاع بزرگ بسیجیان در نورآباد برگزار می شود.
وی برگزاری یادواره شهدا، غباروبی گلزار شهدا، نشست های سیاسی و اعزام تیم های امدادی و درمانی رایگان به مناطق محروم شهرستان دلفان را از برنامه های هفته بسیج در دلفان اعلام کرد و گفت: ویزیت رایگان بیماران و دیدار با پیشکسوتان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس از دیگر برنامه های این هفته می باشند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلفان افزود: هفته بسیج فرصت خوبی برای گرامیداشت یاد و خاطره بسیجیان است چراکه این عزیزان با تمام اخلاص برای خدمت به مملکت تلاش می کنند.

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :

پاتوق سرگرمی